Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha a fő limit(kurzus limit) 4...

Ha a fő limit(kurzus limit) 4 fő hogy tudják felvenni 5-en a vizsgát?

Figyelt kérdés

Ki van írva hogy 4 fő

de mégis 5 embernek sikerült felvenni, hogy van ez?

Nem szabályozza a neptun?


2023. jan. 2. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy van olyan tanár, aki oktat a félévben mondjuk 6 tantárgyat és úgy adja meg, hogy a vizsga mindenkinek ugyanakkor, ugyanott lesz. Neked "irodalom 1" néven jelzi ki a neptun, a másiknak meg "irodalom 3" néven, amelyik tárgyra járt. Így lehet, hogy az 6-szor 4 fő, és ha megnézed az adatokat, akkor láthatod, hogy nem mindenki ugyanahhoz a tárgyhoz vette fel.
2023. jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ezaz, hogy megnéztem az adatokat ott van a tárgy kódja 5x ugyanaz, a tantárgy neve is ki van írva, a hallgatók nevei is és nem igazán értem, hogy tudta felvenni 5 fő ugyanabból a tárgyból, ha 4fő a limit 1 tárgyból.

(Én azzal tisztában vagyok, hogy több tárgya van és több tárgyból vizsgáztat A kérdés arra irányult, hogy a neptun hogy engedi, ha max 4 fő vizsgázhat 1 tárgyból)

2023. jan. 2. 16:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a minimum a 4? Vagy nem tudom, képet tudsz csatolni?
2023. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Fő/Limit (Kurzus limit)

2/4

(az én tárgyamból 2-en vettük fel a 4-ből, de elvileg annak az adott tárgynak is 4 fő a limit és nem hiszem hogy minimum, ha limitről van szó )

2023. jan. 2. 17:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Így nehezen tudom megmondani, de inkább a sikeres vizsgára gyúrj, minthogy ezen rágd magad.
2023. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Érdekelne, mert így van az én időpontom előtt 2 vizsga és pont úgy számoltam, ki hogy ha 2x4-en felveszik előttem a 3.vizgsa alkalmával sem leszek egyedül, de ha ez így megy, és 5-en veszik fel 4 helyett egyedül vizsgázom.

(nem nem tudok elmenni az 1-2-re mert másból vizsgázom)

2023. jan. 2. 17:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet ez olyan tárgy, amiből több csoport van vagy több kódon lett meghirdetve? Mert másképp nem tudom elképzelni, hogy többen vegyék fel azonos név alatt.
2023. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én már itt bármit el tudok képzelni...

Olyan is volt már, hogy nem vehettem volna fel egy tárgyat mert nem volt meg az elő feltétel( csak akkor ezt nem tudtam, és a TO rábólintott nyugodtan, persze vegyem...elvileg a neptun-nak nem kellett volna engednie, de engedte simán..majd a 3. órán kiderült, hogy hát ehhez kéne előfeltétel)

2023. jan. 2. 19:26
 9/9 A kérdező kommentje:
#7 ugyanaz a kód egyébként
2023. jan. 2. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!