Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a tapasztalatotok a közössé...

Mi a tapasztalatotok a közösségszervező szakról?

Figyelt kérdés

Elsősorban kereskedelem és marketing szakra szerettem volna menni, azonban matek nem az én tantárgyam és úgy érzem csak szenvednék vele az egyetemen. Azonban a közösségszervezésről elég vegyes véleményeket olvastam így nem tudom mégis mit kezdjek.

Aki ilyen szakra jár, annak hogy sikerült az egyetem? Milyenek voltak az évei? Hogyan tudott elhelyezkedni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. jan. 10. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Büfé
2023. jan. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
61%
Lehet, hogy "büfé" de nagyon sok irányba el lehet vele menni, nagyon sokrétű. élvezetesek az órák ha valaki valóban érdeklődik a szak által adott tudás iránt és nem is kell megdögleni a tanulásban. Én ajánlom.
2023. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
73%
Szerintem nem büfé. Tényleg nem kell megdögleni a tanulásban, hiszen az órák inkább gyakorlaton alapszanak (legalábbis ahol én tanulok, ott biztos), így "rádragad" a tudás. Azért természetesen kell belefektetni energiát, hiszen mint mindenhol, itt is vannak vizsgák. :) Az a kérdés, hogy miért gondolkoztál el azon, hogy megjelölöd ezt a szakot. Sokakat a rendezvényszervezés (főleg fesztivál szervezés) érdekel, a civil szervezetekkel való munka, esetleg közművelődési intézmények, színházak - ezt a kulturális szakirány közvetíti, én ezt választottam. Akiket a HR jobban mozgat (vagy többet akarnak keresni :D), azok a humánfejlesztő szakirányt választják. A harmadik szakirányról nem sokat tudok, nem jellemző, hogy indul... :D Egyébként javaslom, hogy nézd meg néhány egyetem közösségszervező tantervét, hogy milyen órákkal találkozhatsz. Illetve YouTubeon van egy-két csatorna, ahol közösségszervező hallgatókkal készítenek interjúkat, szerintem az is segíthet. :) Bár azt hiszem kicsit elkéstem a válasszal, de hátha valakinek még jó lesz. :D
2023. márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!