Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Munka mellett mennyire nehéz...

Munka mellett mennyire nehéz a programtervezői informatika levelezőn?

Figyelt kérdés
Menekülnék a magyar egészségügyből, szóval már az egyetemi éveim alatt is terveztem hogy levelezőn másik diplomát is szerzek. Mindig jobb voltam matekból mint bioszból, szóval azzal nincs gondom... A kérdésem az hogy mennyire szigorú a bejárás (elsősorban a Debreceni egyetemre lennék kíváncsi)? A szakmai gyakorlatot hogyan lehet munka mellett megcsinálni?

2023. jan. 12. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem nagyon nehéz lesz, főleg ha még nem programoztál soha.


"Mindig jobb voltam matekból mint bioszból, szóval azzal nincs gondom..."


Nyugtával dicsérd a napot.

2023. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kételkedtem benne hogy nehéz, csak félek ha meg se próbálnám megbánnám. Inkább az aggaszt hogy munka mellett mennyire lehetséges.
2023. jan. 12. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem is a bejárás a fő kérdés, ugyanis nagyon sokat kell gyakorolnod otthon, munka után is. Ez nappalin is igaz, levelezőn meg hatványozottan. Mennyi időd lenne erre egy héten?
2023. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Minden proginfós ismerősöm dolgozik kb másodéves kora óta nappali mellett félállásban és megél belőle gyakornokként.

Ha teljes pályát váltasz miért ragaszkodsz a jelenlegi munkádhoz?


Szerintem nagyonis lehetséges. Bárn nekem minden proginfós ismerősöm nappalis.

2023. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Teljes állásban dolgozom napi 8 órában, szóval kb ami marad szabadidőm azt erre tudnám szánni. Azért ragaszkodom egyelőre a jelenlegi munkámhoz, mert nem hiszem hogy gyakornokként többet keresnék. Nekem már van lakáshitelem is amit fizetni kell, szüleim meg biztos nem fognak támogatni még egy diploma megszerzésében.
2023. jan. 12. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!