Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tovább tanulási lehetőség?

Tovább tanulási lehetőség?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 18 éves vagyok és Kárpátalján születtem. Jelenleg Magyarországon tanulok egy szakképzőben (vendégtéri szak) de utálom a szakot. Nagyon szeretnék egy művészeti iskolába tanulni (grafikus, zenész, animátor, esetleg színész szakon) de nem tudom hogy ez egyáltalán lehetséges e.

Nincs magyar érettségim, ZNO-t le tettem de a háború miatt nem érvényes külföldön csak Ukrajnán belül.

Az itteni tanárok azt mondták hogy ha itt le tanulunk egy évet azt át lehet vinni egy másik szakképzőbe de nem nagyon magyarázták el hogy is van ez pontosan.


A 11-kes bizonyítványom kitűnő a gimnáziumban több versenyre is vittek nem tudom hogy ez számít e valamiben

Nem szeretném feladni ezt az álmomat is és nem szeretnék egy olyan szakon lenni amit nem szeretek. Komoly válaszokat várok


A válaszokat előre is köszönöm!



2023. jan. 18. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehetne itt beiratkoznod valamelyik drámatagozatos giminek a 3. osztályába,ha beszámítanák azt, amit eddig tanultál? Egyébként mi az a vendégtéri szak??
2023. jan. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Vendéglátó szak, rendezvény szervezés ,pincérkezés , ilyenek(azt hiszen ezek szerint csak mi hívjuk úgy hogy vendégtéri)

És visszatérve fogalmam sincs hogy lehet e ilyet pont ezért kérek itt segítséget

2023. jan. 20. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!