Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 17 éves vagyok Szlovákiából...

Patrícia Pilová kérdése:

17 éves vagyok Szlovákiából szeretnék tovább tanulni Magyarországon lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves vagyok az alap iskolában csak a 8.osztályt jártam ki a 9.osztályra nem volt lehetőségem nem írhattam meg a monitort sem mivel pár éve komoly betegségem volt ( májátültetésem volt és kemoterápiás kezelés) ezért az orvosom nem engedett vissza az iskolába túl gyenge volt az immunrendszerem egyszerűen az egészségem szempontjából nem mehettem emberek közé így a tanulás is abba maradt de most szeretném be fejezni az iskolát! Magyarországon van ilyen iskola ahol be fogadnának valamilyen esti tagozatok vagy gimnázium esetleg közép iskola ? Ha valaki tudna segíteni kérhetnék tanácsokat előre is köszönöm! (Ui. Elnézést a helyesírási hibák miatt) :)

2019. ápr. 6. 19:08
 1/1 anonim válasza:
Persze hogy van 21éves korodig bármely gimiben tanulhatsz akár estin vagy nappalin
2019. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!