Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magyarországon van ilyen képzés?

Magyarországon van ilyen képzés?

Figyelt kérdés
A jelenlegi tanév végén lesz vizsgám, amely ha sikerül, akkor sikerül befejeznem a 2 éves, érettségire épülő rendszerüzemeltető technikumot. Ez alatt a 6 év alatt programozást (Python,C Sharp), weboldal készítést (HTML,CSS,JavaScrpit), adatbázis kezelést(MySQL), és hálózat üzemeltetést (hardverek, számítógép szerelés, protokollok, címek, és egyéb elméleti anyagokat is) tanultam. Viszont egyik részben sem értem el túl jó eredményeket, annak ellenére, hogy órán át készültem ezekre a számonkérésekre. Ezért gondoltam arra, hogy az informatika más területein is érdemes "körbenézni". Egy ideig keresgéltem, hogy hogyan lehet a sportfanatikusságomat az informatikával összekapcsolni, de nem jutottam eredményre. Ám az utóbbi időben a sporthoz kapcsolódó dokumentumokkal kezdtem el foglalkozni (pl: szabályzatok, versenykiírások, határozatok, stb...). Az ezek létrehozásához szükséges szoftvereket rendszeresen használom. Így jutott eszembe az, hogy majd ilyesmivel kellene majd foglalkozom. Ám nem vagyok biztos abban, hogy egyáltalán van ilyen képzés. Ha van akkor hol?

2023. jan. 21. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen képzés. Az van, hogy szerzel egy diplomát a 4 fajta informatikus alapképzésből (gazdinfó, mérnökinfó, proginfó, üzemmérnök-infó) és talán 0,001% eséllyel elhelyezkedhetsz egy ilyen sporttal kapcsolatos cégnél, mint informatikus.
2023. jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!