Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Body pump oktatói képzést hol...

Body pump oktatói képzést hol tudok elvégezni?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett ez az edzésforma. Magyarországon még kevésbé terjedt csak el, én csak Budapesten akadtam órákra. Viszont képzést sehol nem találok. Külföld is számításba jöhet, valahol a "közelben" (Ausztria, Németo., Szlovákia)

2016. nov. 13. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit kell azon tanulni? fogsz akkora súlyokat amikkel nem kell izommunka az ismétlésekhez, elkezdesz nevetségesen kis mozgástartományban pumpálni velük, közben pedig pofázol a mikrofonba és hülyíted az idióta háziasszonyokat, akik még fizetnek is ezért a szarért a heti két zumba órájuk mellé...
2016. nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Te is egy okos hozzászóló vagy. Eleve hivatalosan nem is lehet órákat tartani papír nélkül. A véleményedet intelligensen is meg lehetett volna fogalmazni, de mit is várjak olyantól, akinek látszólag ilyen nincs? ;) Remélem heti 4-5-ször sportolsz és nem a túlsúlyosak táborát szaporítod Magyarországon.
2016. nov. 29. 19:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Csinálsz egy személyi edző papírt aztán olyan ostoba divat torna órát tartasz, amilyet kedved tartja... 15 éve testépítéssel foglalkozom és igen túlsúlyos vagyok, mivel az izom is túlsúly...
2016. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!