Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy és számvitel vagy...

Pénzügy és számvitel vagy mérlegképes könyvelő képzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos nincs ismerősöm, aki kompetens lenne a témában, így itt kérdezném meg, hogy melyiket éri meg megcsinálni inkább?

Elkezdeni egy 7 féléves egyetemi pénzügy és számvitel szakot, ami diplomát ad persze, vagy el tudok helyezkedni és érek is valamit egy 2 éves mérlegképes könyvelő képzéssel. Semmi pénzügyi előtanulmányom nincs. (Érettségim és más jellegű diplomám van..)


2023. jan. 23. 05:29
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanebben a helyzetben én a gazdasági diplomára mentem, és soha nem bántam meg. Sokkal jobb, mint egy sima könyvelői papír.
2023. jan. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Először az egyetem, utána esetleg mérlegképes.
2023. jan. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, hogy mi a célod. Vannak még egyetemi állami féléveid? Ha nincsenek, szóba jöhet az önköltséges képzés? Belefér még neked egy minimum 3,5 fél éves egyetemi képzés? Biztosan tudod, hogy könyveléssel akarsz foglalkozni, vagy szeretnél egy kicsit szélesebb körben hasznosítható végzettséget?
2023. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném, hogy én szinte minden álláshirdetésben azt látom, hogy vagy mérlegképes könyvelői végzettséget kérnek szakmai tapasztalattal, vagy pénzügyi-számviteli diplomát.
2023. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!