Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » S. O. S. Hová menjek tovább...

S. O. S. Hová menjek tovább tanulni? Bajban vagyok :S

Figyelt kérdés

Tolna megyei vagyok,és valahol a közelben szeretnék államilag támogatott felsőfokú szakképzést végezni.

Érettségi előtt állok,és már el kellene kezdenem a kérdezősködést.Olyanra gondolok,ahol pl.nem kell a matek,mert az nem megy annyira,és nem is szeretem.Vannak felmerülő elképzeléseim,amik talán hozzám illenének pl.fogorvosi asszisztens.Olyan tippeknek főleg

örülnék,ha olyan képzést írnátok,amit Ti magatok végeztetek el és nagyon jónak bizonyult(a fizetést is beleértve).Nem csak eü terület érdekel.Ha csak

iskolát említenétek meg ami nektek nagyon bejön akk az is érdekel.Nagyon-nagyon örülnék,ha segítenétek.Megköszönném.:-)


2010. okt. 3. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Kommunikáció és média tudomány szak egy ismerősöm oda jár és nagyon a szereti a matek meg nem olyan kemény.Vagy esetleg tanári.
2010. okt. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!