Nappali vagy levelező?

Figyelt kérdés
Most vagyok végzős. 2 szak is érdekel, jelenleg az van első helyen ami csak levelezon indul, de kicsit elbizonytalanodtam. Úgy érzem nem tudnék tanulni annyira levelező mellett, igaz munkát tudnék mellette vállalni, remélhetőleg szakmába vagot ami talán segítene, de a tanulás biztos háttérbe szorulna. Nappalival többet tanulnek mert bent lennék a suliban viszont az órarendet ahogy nézem elég hosszú lenne, tehát max nyáron tudnék munkát vállalni, viszont több buli lenne valószínűleg még több kapcsolat is. Mindkét szak érdekel és nem igazán tudok dönteni☹️☹️ február 15ig tudok még módosítani, jelenleg a nappalis felé jobban húz a szívem de nem szeretnék anyukám pénzen élni még 4 évig. Van szakmai gyakorlat az egyetemen, olyan szokott lenni hogy a szakmai gyakorlat az nagyon szimpatikus nekem és utána ott kezdek el dolgozni mint diák?

2023. jan. 29. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Még egyszer áprilist követően július elejéig tudsz majd egy alkalommal sorrendet módosítani.Addig ki tudod magad próbálni a munka világában és el tudod dönteni mi lenne neked a kedvezőbb választás.
2023. jan. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Persze csak addig se fogom tudni 100%ra sztem. Mindkét szak nyiltnapjan voltam mindkettő ugyanannyira érdekel, az egyetlen ami nem tetszik annyira az a levelező csak, főleg hogy megtudtam minden félévben 11 vizsga lesz kb. 9-11 között.


Egyébként mindkettő semmelweis, a levelező az optometria a nappali pedig a hang beszéd és nyeles terápia

2023. jan. 29. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!