Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pécsen vagy Szegeden jobb...

Pécsen vagy Szegeden jobb tanulni az egyetemen?

Figyelt kérdés
Szeptemberben megyek egyetemre és teljesen döntésképtelen vagyok, hogy Szegeden vagy Pécsett tanuljak tovább gazdasági karon. Tudnátok mesélni, hogy hol jobb az egyetemi élet, a színvonal, meg az életkörülmények?

2023. febr. 1. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Pécs nagyon elmaradott város ne gyere ide, 27 éve Pécsen lakom... Szeged szebb, jobb város
2023. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Szeged!!
2023. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Pécsett nagyobb az egyetemi élet sok szórakozási és bevásárlási gastro lehetőséggel, gyönyörű tájjal a Mecsek szépségével sok színűségével várja leendő diákokat.
2023. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Szegedn kicsit szabadabb városnak tűnt nekem, tágas, élhetőbb. Egyetemi szempontból viszon a PTE-n sokkal rugalmasabbak a szabályok és segítőkészebbek a TO-sok. Legalábbis az én tapaaztalatom alapján.
2023. febr. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Szegeden tanulok, nekem nagyon jó élmény eddig. Nemsokára végzek, szerintem itt telepszem le a városban.


Üdv, egy budapesti

2023. febr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7%
Menjél Debrecenbe, most ott forog a leggyorsabban a Föld - csak elég drága.
2023. febr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha most választanék, akkor inkább Szegedre mennék. Az egyetem nem rossz, de Pécs tényleg egy lepukkant város. Nem csak a Széchenyi térből áll. Én azt az egyetemi feelinget se tapasztalom, néha vannak szakestek, de ennyi, elég üres város összességében.
2023. febr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Pécs nagyon jó hely szerintem.
2023. márc. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!