Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tényleg van olyan esti gimnázi...

Tényleg van olyan esti gimnázium, ahol 1 év alatt le lehet érettségizni?

Figyelt kérdés
10 elvégzett osztályom van és idén mindenképpen szeretném majd folytatni az iskolát estin, viszont a munkám miatt nagyon jól jönne, ha ezt a 2 elmaradt évet egyben letudhatnám. Hallottan már több helyről is, hogy van olyan esti gimnázium, ahol a 11,12.-ik évet meg lehet csinálni egyben(gondolom különbözeti vizsgával) viszont szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban és nem tudom, hogy ilyenre valóban van-e lehetőség. A legtöbb oldalon ahol utánajártam nem volt teljesen egyértelmű. Valaki esetleg tud erről valamit? Előre is köszi a válaszokat!

2023. febr. 6. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nincs
2023. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Azt nem tudom, hogy most van-e, de 2007-ben volt, a 11. es 12. osztalyt egy ev alatt csinaltam. Itt nezelodj (az iskola akkor meg gimnaziumkent mukodott): [link]
2023. febr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia. Nem tudom meg aktualis e de ahova en jarok ott van kulon 11. illetve 12. Osztaly. 11.-be hogy kezdj legalabb kozepsuli 10. osztalyig meg kell legyen a papirod, vagy elvegeztel egy szakmat.
2023. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is a 11 es 12 egy ev alatt csináltam anno. De az az iskola ahova en jártam mar bezárt.Ilyen kis pénzmosoda lehetett, mert az érettséget sem ott állítottak ki, hanem valahol mashol...
2023. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Aki lepontozott az szívja le az elefántot. Fáj hogy nincs gyorstalpaló érettségi hülyegyerek?
2023. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!