Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetne a legjobban...

Hogyan lehetne a legjobban kimaxolni az emelt informatika érettségit?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Szeretnék legalább 95%-ot elérni, hogy meglegyenek a pontjaim. Ismétlő vizsgát tennék, mivel tavalyról már van egy 75%-os emeltem. Folyamatosan készülök, az adatbázis kezelés és a programozás az, ahol a legtöbbet kell javítanom a tavalyi eredményemhez képest. Hogyan lehetne ezt a két témakört a leghatékonyabban elsajátítani?

2023. febr. 8. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Érettségin egyszerű sablon feladatok vannak. Ha láttad hogy kell megoldani 10 feladatot, a következő tizet már te 100%ra megoldod.


Én konkrétan ezt csináltam. Nem tanultam, csak megcsináltam youtube videók alapján a típus feladatokat és kb 10 elvégeztével máris ment. Így lett 100% az excel, access feladat. A maradék majdnem 100%. A programozást pedig elrontottam. Az kb 75% lehetett ha jól emlékszem.


A szóbeli meg szintén maxos lett. Úgy, hogy 3 napon át magoltam internetről letöltött random tételeket.


Emelt infó érettségi nem nagy cucc.

2023. febr. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is minél több korábbi érettségi feladatot csinálj meg, mert nagyon sokat számít hogy ismered-e a feladattípusokat.
2023. febr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
97%-os lett az emelt infóm, szerintem a lehető legtöbb előző évi feladatot csináld meg, amennyi belefér az idődbe.
2023. febr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!