Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen levelezőn tanulni a...

Timi1007 kérdése:

Milyen levelezőn tanulni a pszichológia szakot munka mellet?

Figyelt kérdés
Már egy ideje erősen gondolkozom, hogy belevágnék a pszichológia tanulmányának elsajátításába, viszont ezt csak levelező szakon tudnám elkezdeni. Egyrészt vidéken élek, másrészt főállásban dolgozom és szeretnék is dolgozni a tanulmányok mellett. Érzem magamban a tanulás iránti vágyat, mégis van bennem annyi bizonytalanság, hogy hogyan tudnám összeegyeztetni a bevételt jelentő munkámat a tanulmányaimmal. Nagyon érdekel azon emberek tapasztalata, akik ugyanilyen módon kezdték meg az egyetemet, és persze a tapasztalataik. Köszönöm a válaszokat előre is! 😊

2023. febr. 10. 04:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Bocsi, hogy későn válaszolok. Én is gondolkozom a pszichológia szakon, szintén vidékiként. Szerintem teljesíthető, különben nem létezne levelező munkarend. :) Ismerek egy-két embert, aki jelenleg ezt a képzést csinálja munka mellett. Fárasztónak találják, de meg lehet csinálni, ha az ember elhivatott. Nyilván szabadidőd nem sok marad, de szerintem megéri, ha tényleg érdekel. :)

2023. márc. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!