Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudok pszichológia szakon...

Hol tudok pszichológia szakon levelező munkarendben tanulni?

Figyelt kérdés
Tervezem, hogy pszichológia szakon tanulnék tovább, de erre sajnos csak levelezőn van lehetőségem. Szétnéztem már a felvi.hu-n, de nem igazán találtam ebből a szakból, csak nappali tagozatot. Valóban nincs is, vagy csak az én figyelmem kerülte el?

2014. jún. 23. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak a te figyelmed kerülte el. Van levelezőn is.

[link]

Ide beírod a szakot, bepipálod, hogy levelező (esetleg azt is, hogy alapképzés.

2014. jún. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Egy kicsit akkor pontosítanék: Szétnéztem már a lehetőségek között, de csak vidéki egyetemeken találtam (Budán lakom), az ELTE-n és a Pázmányon viszont nem találtam levelező szakot. Ezek az egyetemek nem is indítanak soha, vagy ez csak a jelentkezők számától függ?
2014. jún. 29. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló kedvesen belinkelte a szakkeresőt, ha már te lusta voltál magadtól megnyitni.

Beírtad, hogy pszichológia, beikszelted, hogy levelező.

Kidobott pár találatot.


Gondolkodtál.

Elképzelem.


"DE-BTK. Hm, Debreceni Egyetem, valószínűleg Debrecenben van. Az nem jó. Nézzük tovább!

KRE-BTK. Hm, Károli Gáspár Református Egyetem. Ez biztos Károlin van, az nem tudom, hol van. Kár, hogy lusta vagyok utánanézni, pedig itt még államilag támogatott is van.

PTE, na, az Pécs, SZTE, basszus, Szeged.


Nincs Budapesten.

Fú.

De kár."



:(

Pedig Budán van a KRE pszichológia képzése.


"Intézetünk a III. kerület (1037 Budapest), Bécsi út 324. szám alatt, kertes környezetben található, az Óbudai Egyetemi Központ területén, amely tömegközlekedéssel és személygépkocsival egyaránt könnyen megközelíthető."


:(

2014. jún. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :) nem voltam lusta keresni, szétnéztem megtaláltam a KRE-t is. A kérdést azért tettem fel, mert levelezőn mennék államira, és ez az egyetlen lehetőség amit találtam. Nem akartam több soron keresztül magyarázni, hogy mit meg hogy akarok. Annyit akartam csak megtudni, hogy más egyetemek (pl. Pázmány érdekelne, mivel eddig is Pázmányos voltam, v ELTE)soha nem is indítanak e így szakot, hátha csak a mostani kínálatban nem találtam, mivel van ahol van levelező szak, de államin csak a KRE-n. Reménykedtem, hátha valahol elmúlt években indult ilyen, így lenne esély rá hogy indul máskor is.

Tudom, rosszul tettem fel a kérdést, emberből vagyok és siettem, előfordul :)

2014. jún. 30. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!