Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a folyamata az egyetem...

GHG:) kérdése:

Mi a folyamata az egyetem váltásnak?

Figyelt kérdés

Egyetemi hallgató vagyok és szeretnék egyetemet és szakot is váltani, ez mennyire lehetséges és mi ennek a folyamatnak a procedúrája,hol és mikor tudnék jelentkezni a másik egyetemre?

Előre is köszönöm a válaszokat



2023. febr. 14. 00:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon különböző szakot akarsz, akkor az sajnos csak újrafelvételizéssel lehetséges. Max. el tudsz fogadtatni pár kreditet, ha vannak hasonló tárgyak is.


Ha ugyanaz a szak, akkor nézd meg az új egyetem oldalát, hogy ilyen esetben milyen papírokat kell kitöltened, hogy fogadják el a krediteket stb. De ebben a témában biztos lesznek még tapasztalatabbak is

2023. febr. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!