Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol találom az idei 2022/2023-...

Hol találom az idei 2022/2023-as tanév szerinte emelt történelem érettségi ÍRÁSBELI témaköreit?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Lehet én vagyok nagyon béna, eddig az Oktatási Hivatal honlapján mindig megtaláltam az írásbeli témaköröket táblázatba szedve, de most nem találom :D


A szóbeli témakörökről a listát megtaláltam de az írásbelit nem.


Előre is köszönöm a segítséget annak aki belinkelné.



#emelt töri írásbeli érettségi
2023. febr. 18. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs külön írásbeli meg szóbeli.
2023. febr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De, eddig mindig volt egy külön tematika a kettőre. Az írásbeli az ókorral kezdődött.
2023. febr. 18. 12:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Mért, a szóbeli nem?

Soha nem volt külön írásbeli és szóbeli témalista.

2023. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lololol22 válasza:

[link]


itt találod mely témák kellenek az írásbelire. ha emeltezel a középszintű témákat is tudni kell természetesen. de igazából ez nem valami nagy segítség, gyakorlatilag bármit kérdezhetnek az ókortól kezdve

jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!