Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudnék koncentrálni a...

Hogyan tudnék koncentrálni a tanulásra?

Figyelt kérdés
Egyszerűen annyi rossz ért engem, hogy nem tudok tanulni. Elkezdek tanulni és csak a rossz jut az eszembe. Nagyon sok gonosz emberrel találkoztam az utóbbi időben és durván megalázóan beszéltek rólam a hátam mögött. Úgy hogy én nem is bántottam őket. Ez miatt pedig értéktelennek tartom magam és úgy érzem hogy hiába tanulok mi értelme.. úgy is egy senki vagyok.
2023. febr. 20. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A tanulással bármi is a célod, de már többre jutsz azoknál, akik bántottak.


Aki általában ezt műveli, magában sem tud rendet tenni, tehát neki is problémája van. Na most, egy ilyen ember miatt, te ne érezd magad rosszul . Ő nem tudott mást találni, mint mást bántani. Te viszont abban gondolkodsz, hogy fejleszted magad. Máris többet érsz, és ne add fel ezt :) A tanulás mindig eredményt szül :)


Hidd el, nekem is bevallt , sokan piszkaltak, bantottak, de egyrészt nem is érdekel, másrészt emberileg biztosan tovább jutottam :) Ez nekem már elég.


Sokat fog segíteni, ha magad miatt , fókuszálva a jövőre, ( pl tuzz ki apróbb célokat ) tanulsz új dolgokat.


Mások ennyit sem tesznek, de jobban elítélnek . Ezzel nem kell foglalkozni :)

2023. febr. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 robetko válasza:
Még annyit hozzáfűznék az előttem szólóhoz,hogy nem igaz hogy egy senki vagy. Inkább azok a sz@rháziak a senkik.
2023. márc. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!