Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jól töri érettségizők segítenek?

Jól töri érettségizők segítenek?

Figyelt kérdés

Nehezen jegyzem meg a dolgokat töriből. Most pl boronkainak a könyvét olvasom és a történelem mind összefügg meg logikus de nem tudom megjegyezni a dolgokat. Lehet magolni kéne picit?

Matekos beállítottságú vagyok.

A matek könnyűnek néz ki nekem. Középszintűzök belőle.


Mit javasoltok hogyan tanuljak rá?



2023. febr. 25. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha elfelejted, akkor szerintem annyira nem logikus, csak azt hiszed. Ha a lényeg megvan, és tényleg összefügg, akkor elég egy vázlatot többször felmondani magadtól, és akkor eszedbe jutnak a dolgok
2023. febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szókártyák lehet beválnának. Nem csak évszámokkal, eseménysorozatokkal is. Amik nehezebben mennek, napi, amiket a kisujjadból kirázol heti ismétléssel
2023. márc. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Színek!!!! Nagyon fontos. Én pl szobelire minden tételt más színnel húztam ki és rendesen eszembe volt azt éppen milyen színnel huztam és így az egesz a fejembe jutott. Irasbelihez én a Boronkay könyvet tanultam illetve a tanárunk adott lehetőséget esszét írni és bevinni majd kijavitani, azokból sokat tanultam, meg anno volt probaerettsegink. Illetve tanuld meg a szóbeli tételeket, mert benne lehetnek az írásbeli részében is
2023. márc. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!