Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen mesterképzésre érdemes...

Milyen mesterképzésre érdemes mennem ha data science/machine learning irányba szeretnék elmenni?

Figyelt kérdés
Ha minden jól megy ebben a félévben végzek gazdaságinformatikus BSc-vel és a címben említett irányba szeretnék elmenni. Tanultam statisztikát, programozást (Java, C, Python), SQL-t, gépi tanulást (csak elmélet), adatvizualizációt (főleg Power BI) és adatbányászatot.

2023. febr. 26. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

- Programtervező informatikus / data science specializáció (azt hiszem csak angolul van)

- ELTE survey statisztika

- Biztosítási és pénzügymatematikai (azaz aktuárius) mesterszak

- Meg nézz körül, milyen új adatanalitika, adattudomány mesterszakok vannak és gondolkodj el külföldi egyetemen is.

2023. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sima alkalmazott matek mester is elég jó ilyen téren.
2023. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
PE data science
jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
PE data science (jomagam is gazinforol erkeztem ide)
jan. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hihetetlen gyenge a Pannon Egyetem un. Data Science szakja, gyakorlatilag teljesen irreleváns az egész. Alapvető órák hiányoznak belőle. Senkinek nem ajánlom.


[link]

jan. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!