Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges pszichológiát és...

Lehetséges pszichológiát és jogot párhuzamosan tanulni?

Figyelt kérdés
Érdekel a téma, van olyan aki hallott ilyenről esetleg maga végzi együtt ezt a két szakot?

2023. márc. 5. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg lehetséges, de képtelenségnek tartom azt, hogy ezt bárki teljesítse.
2023. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen. Gyakorlatilag nem.
2023. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A másik lényeges szempont hogy szerintem mindkét szak egy embert igényel hogy el tudjál benne mélyedni. Szerintem csak megosztod az erődet egy embert igényel mindkét szak szerintem.
2023. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de minek? Mindkettő olyan, hogy éveket kell még rápakolni tanulásban, mire viszed valamire, a szimpla diploma után.
2023. márc. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de akkor egyikben se leszel jó szakember. Egyet válassz és fektesd bele minden erődet
2023. márc. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom kivitelezhetőnek, bár ismerek olyan lányt, aki 3 alapszakot végzett és volt olyan év, amikor mindhárom ott volt neki, most meg 3 mesterszakon tanul (igaz, ő külföldi, nem tudom mekkora eltérések vannak), tehát elvileg lehetséges, de gyakorlatilag nem hinném.
2023. márc. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
51%
Elvileg mehet. Sőt, ha elég mazochista, antiszociális vagy gyakorlatilag is sikerülhet.
2023. márc. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha mind a kettőt nappalin akarod tanulni, akkor az nem fog menni, mert az órarendet nem fogod tudni úgy összerakni, hogy ne legyen ütközés.

Levelezőn szerintem megoldható, de nagyon sokat kell tanulni mindkét szakra, úgyhogy szabadidőd nem igazán lesz. Szerintem is először egyet csinálj végig és ha utána is akarod a másikat, akkor később azt is elvégezheted.

2023. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!