Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az Illyés Gyula Gimnázium...

Az Illyés Gyula Gimnázium vagy az Eötvös József Gimnázium a jobb iskola?

Figyelt kérdés
Ha valaki jár(t) valamelyikbe, akkor mi a véleményetek róluk?

2023. márc. 8. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak ismerősöm járt az Eötvösbe, szerinte jó hely. A másikról nem hallottam.
2023. márc. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az Eötvösbe jártam és nagyon szerettem. Mondjuk 20+ éve érettségiztem, úgyhogy nem tudom, ez manapság mennyire releváns információ.


Az viszont biztos, hogy nagyon kevesen vannak, akik mindkét helyre jártak, és aki ilyen, az is valamiért otthagyta az elsőt, szóval számára a második volt a jobb választás.


A rangsorok és a közvélekedés szerint az Eötvös a jobb (na meg öregdiákként nyilván én is ezt mondom :) ), de az Illyésről is jókat hallottam. Szerintem sok függ attól, hogy valakinek az érdeklődéséhez vagy habitusához melyik illik jobban, éppen milyen tanárokat és osztálytársakat, évfolyamtársakat fog ki. Az biztos, hogy egyik sem rossz gimnázium.

2023. márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Esetleg részletesebb tapasztalatokat tudnátok mondani?
2023. márc. 8. 21:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Eötvösös vagyok, és nagyon szeretem! A közösség és a tanárok elképesztőek, rengeteg az iskolán kívüli program. Nem bántam meg, hogy ide jöttem!
2023. márc. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2023. márc. 12. 11:54
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Eötvös
2023. márc. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!