Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes megpróbálnom a szakgim...

Érdemes megpróbálnom a szakgimit? (Több lent)

Figyelt kérdés
Lassan el kéne döntenem melyik középiskolában szeretnék továbbtanulni, viszont nem tudom érdemes e megpróbálni a szakgimnáziumot. Nagyon érdkel a zene, ezen belül a zongorázás és az éneklés. Már mindkettőt rendszeresen csinálom, és van két jó szakgimi a közelben. Ha zenével szeretnék foglalkozni ha felnövök akkor feltétlen oda menjek? Aki volt szakgimiben, milyen volt, jó vagy rosz? (Sajnálom hogy nem vagyok tájélozott, csak szeretném olyan emberek véleményét hallani akik oda jártak, előre köszönöm.)

2023. márc. 15. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a szakgimikről nem tudok reális véleményt formálni. De ha ez az érdeklődési köröd, szerintem akkor nyugodtan vágj bele. Mivel így a képességeid szerintem sokkal jobban kifejlődhetnek (gondolom én laikusként).
2023. márc. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!:)
2023. márc. 25. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!