Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan kell a kresz tanulást...

Hogyan kell a kresz tanulást online végezni? És utána hogy megy a forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés

El szeretném kezdeni a jogosítványt, de kicsit elvesztem hogyan és hol kéne jelentkezni az online felületre. Esetleg valaki el tudná mondani? Van több opció is, hogy hol tanulhatok?

És ha meg lett a minimum óra és kész vagyok vizsgára arra hogyan, hol lehet jelentkezni?



2023. márc. 18. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én elsőnek is elmentem a kiszemelt autóiskolába. Ott bejelentkeztem, kifizettem a kresz oktatás díját, majd ők regisztráltak engem az E-titán oldalra, ami egy online tanulós program tulajdonképpen. Ezt követően otthon gyakoroltam heteket, majd amikor végeztem az online felülettel, akkor az autóiskolát felhívtam és időpontot kértem a kresz vizsgára. Az online felülettel akkor vagy kész, ha elvégzed a " próbavizsgát". Ez igazából semmi különös, szimplán az E-titán program végén van egy kis teszt, amit akárhányszor megcsinálhatsz, és ha végre sikerül egy bizonyos százalék fölött teljesítened, akkor kérhetsz időpontot vizsgára. Miután sikeres kresz vizsgát tettem, elkértem az autóiskolától az oktatók elérhetőségét, és őket kezdtem el hívogatni. Aztán elkezded a forgalmi vezetést, ahol ugye 30 óra a minimum, vagy 29+1 a vizsga (már nem tudom pontosan). Ha az oktatód úgy ítéli, akkor ő fog neked kérni időpontot vizsgára, neked ezzel nem lesz teendőd, neked csak meg kell jelenned a vizsgán.
2023. márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Elöször orvosi igazolást szerezz és csak azután menj az autós iskolába. Utána, ahogy az 1. írja.
2023. márc. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!