Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erdélyi magyaraok!! Akik...

Erdélyi magyaraok!! Akik most nem régiben kaptatok meg a jogosítványt lenne pár kérdésem.??

Figyelt kérdés

2017ben mar neki fogtam, 2 forgalmi vizsgan voltam ami sajnos nem sikerult. Ujra szeretnem kezdeni viszont nem tudom honnan tanuljak.

A konyv amit 2017ben volt az meg helyes? Vagy frissitve van? Esetleg tudnatok mondani teszteket ahol gyakorlatozhatok? Emlekszem volt nekem egy jo teszt annak idejen es nagyon hasznos volt . Rengeteg hasonlo kerdes volt az elmeleti vizsgan is..

Valami otlet?



2023. jan. 13. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az autovolán oldalán szoktam, de ha nem náluk csinálod a sulit ami valószínű akkor fizetős, utoljára vagy két éve 40 lej volt/hó, de kifizettem egy hónapra és használtam több mint kettőt.
2023. jan. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De jo koszonom szepen!

Es hasznosnak velted a teszteket?

Mivel rengeteg olyan teszt van mindenhol ami egyaltalan nem hasonlit a vizsga kerdesekhez

2023. jan. 13. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Két éve a barátnőmnek fizettem be, ő azt mondta,hogy ugyan azok voltak a kérdések és ugyan úgy voltak megfogalmazva a vizsgán is, 26 pontot csinált, a tavaly egy haverom csinálta ő azt mondta, hogy másként voltak megfogalmazva a kérdések és volt olyan kérdés is amivel még nem találkozott, de ő is átment, mindketten magyarul csinálták.
2023. jan. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

Szerinted eleg lesz csak a tesztekkel gyakorolni vagy szuksegem lesz a konyvre is?

2023. jan. 13. 14:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Én amikor csináltam a könyvből megtanultam a fontosabb dolgokat, a táblákat, a felsorolós dolgokat mint pl, hol nem szabad előzni, megálni stb és csináltam a teszteket.

Ahogy láttam ezek nem változtak 2017 óta, úgyhogy nyugodtan tanulhatsz belőle, szerintem ad egy jó alapot a könyv és azután amiket elrontasz a tesztben újra átnézheted az elméletet a könyvben.

2023. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!