Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nagyon erdekel az epiteszet...

Ha nagyon erdekel az epiteszet, viszont nem szeretnek epito-, ill. epiteszmernok szakra menni, akkor tulajdonkeppen csak a szabad bolcseszet szak, muveszettortenet szakirany maradt? Ezt jol gondolom?

Figyelt kérdés
2023. márc. 25. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Építőművész?
2023. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, valoban, de az epitomuveszhez is kell rajz alkalmassagi. Engem erdekel az epiteszet, de nem a tervezes resze.
2023. márc. 25. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Épìtőmérnök vagyok,kivitelezesben. Nem a legjobban fizetett mérnöki terület ez, azert ezt nem árt tudni. IT,villamos, mechatro trió anyagilag sokkalta jobb sztem és meg a gépész is. Ha valóban a kivitelezés érdekel akkor arra készülj, hogy az nem a napi 8 órás munka végzés sok esetben,pláne nag projekteken. Inkabb napi 10. Ha 8 órában akarsz jól keresni akkor én inkább a fent említett mérnök szakokat ajánlom.
2023. márc. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De melyik része érdekel? Mit szeretnél csinálni?
2023. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz nem jó fizetés alatt? Épp egy másik kérdésben valaki megosztott 2023-as felmérési adatokat, szakerületekre lebontva és annyira azért nem tűnt rossznak az építészet. De lehet, hogy csak mást értünk jó fizetés alatt
2023. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!