Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 16 évesen estire váltani,...

16 évesen estire váltani, nagyon rossz döntés?

Figyelt kérdés

Kérlek ne írjátok, hogy lusta vagyok, mert nem erről van szó..

nem szeretném részletezni, de számomra megfelelőbb lenne az esti iskola.

Nagyon jó tanuló vagyok jelenleg egy színvonalas gimnáziumba. Tanulási problémáim nincsenek.

Szerintetek 100% hogy elrontanám az életem vele vagy ha szorgalmasan tanulnék akkor van esély hogy jó érettségim legyen?

Kérlek írjatok tapasztalatokat és érveket, kultúrált módon.



2023. márc. 26. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Estin kevesebb tudást kapsz, gyakorlatilag gyorstalpaló.

Elrontanád.

2023. márc. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Az estin is lehet jó érettségid, sőt ott jobb lehet az érettségid, ha még van manapság szóbeli vizsga. Viszont a tudásod nem lesz olyan szintű, mint egy nappali gimnáziumban. Estin érettségiztem és utána felvettek az egyetemre, ez 20 évvel ezelőtt volt, a tudásom hiányos volt az egyetemen meglátszott, ha maradok a nappalin nem lett volna az.
2023. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Emlékszem, 9.-ben (NYEK-es voltam egyébként) én is menekülni akartam. Egyszerűen ki voltam borulva, már a legalja szakképzőbe átmentem volna. De végülis adtam egy új esélyt az iskolának, és maradtam. Nem bántam meg!


Én azt javaslom mindenképpen, hogy az esti iskolát hagyd meg a legvégsőbb esetre, ha minden kötél szakad. Ha bántanak, keress egy másik suilt. Ha nem tetszik szimplán akkor is. Ha munkába kell állnod, akkor is van még az estin kívül pár opció, helyzettől függően.

2023. ápr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az esti leginkább arra van, hogy aki nem érettségizett le, az szerezze meg nagy nehezen,ha más nem is, de kettesekkel, oszt' viszont látás. Ha egyetemre tervezel menni, abszolút nem ajánlanám!
2023. ápr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem hogy végső esetre hagyom.
2023. ápr. 7. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!