Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Laboratóriumi asszisztens...

Laboratóriumi asszisztens képzés. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretném elkezdeni a Pannon Kincstárnál a klinikai laboratóriumi asszisztens képzést. Valaki aki járt oda meg tudná velem osztani a tapasztalatait? Vagy aki hasonló képzést végzett el máshol.

Köszönöm előre is.



2023. ápr. 1. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
#2 Dehogy csak ennyi a közösség és kultúra témában teológus professzorként és püspökként osztja az észt az állatok témában magánklinikavezető állatorvosként de láttam már hozzászólni közlekedéssel kapcsolatban kérdezőkhöz vadászrepülőgép pilótaként is ahol épp azokat nézte le akiknek csak B kategóriás jogosítványuk van. Igazi tálentum az emberünk örülhetetünk hogy leereszkedett a szintünkre :D
2023. ápr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor sokkal rosszabb, mint gondoltam 😅. Ideje lenne kitiltani az oldalról, de látom, az én válaszomat is törölték, nem csak az övét.
2023. ápr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Esetleg a kérdésemre lenne válasza valakinek? :D
2023. ápr. 2. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!