Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mivel tanuljak tovább? Mivel...

Mivel tanuljak tovább? Mivel foglalkozzak a jövőben? Érdemes több dolgot is kitanulni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és jövő tanévben kezdem meg a tanulmányaimat valószínűleg kommunikáció és médiatudomány szakon. Engem nagyon érdekel, de félek, hogy nem tudok itt olyan skilleket elsajátítani amik később hasznomra válnának munkában vagy munkakeresés közben. Vannak még olyan területek amelyek érdekelnek, viszont azok is inkább humán tárgyakkal kapcsolatosak. Pl.:politológia,szociológia,nemzetközi tanulmányok,grafika,animáció

Mennyire érdemes ezen a szakon maradni? Olyan irányba egyáltalán nem szeretnék elmenni amit nem szeretek, mert ahhoz tudom nem is értenék. Ha több nyelven beszélek jobb esélyeim lesznek a munkaerő piacon? Ha elvégzek itthon egy alapszakot és külföldön egy mestert akkor van esélyem kint szellemi munkát végeni?



2023. ápr. 12. 15:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!