Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Kik foglalkoznak a globális...

Kik foglalkoznak a globális felmelegedés megállításával? Hogy hivják a szakmát? Milyen szakon lehet kitanulni rá? Vagy akár a vízszennyezés megállításával?

Figyelt kérdés

Trollok kíméljenek)

Egyértelmű választ kérnék❤



2022. máj. 2. 19:23
 1/9 Z003 ***** válasza:
100%

Külön szak nincs rá. Ami így általánosságban foglalkozhat ezzel is, az a környezetmérnök.


De ez egy elég széleskörű probléma. Így érdemes mást tudomány ágakat is kitanulni ha nagyobb belátást szeretne kapni az ember. Nem árt mellé gazdaságtant, agrokultúrát és esetleg kémiát is tanulni. Bár ezek többé kevésbé integrálva vannak a környezetmérnök képzésbe.

2022. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Környezetmérnök. Esetleg vegyészmérnöki alapszak, és millió meg egy szakirányú továbbképzés valamelyike.
2022. máj. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezeket mondanám, amit előttem írtak.


De akár biológus szakból is továbbmehetsz aztán... Fenntarthatóság, stb. stb. irányba.

2022. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
jajj de cuki a kérdés
2022. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Az Antarktiszon a kiolvadt ősember nyújtózkodik egyet, és elégedetten megállapítja= “ Na, ugye, megmondtam, hogy a mammutok túl sok gázt eregetnek!”.
2022. máj. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az interdiszciplinaritásról egy rövid írás:

[link]

2022. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De ez gazdasági kérdés, azzal meg a fenntarthatósági szakemberek, ökológiai közgazdászok is foglalkoznak.

Egy egész friss szöveg: [link]

2022. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kitörölték az egyetlen pontos választ, ami az volt, hogy: a globális felmelegedésmegállítók.
2022. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Greta Thumberg Környezetvédelmi Szabadegyetem és Színitanoda esti tagozatán.
2023. aug. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!