Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Esetleg jár valaki más is...

Esetleg jár valaki más is azén ciőmben, és diplomával jeletkezett egy másik egyetem alapszakára?

Figyelt kérdés
Ha igen :)) mivel és hova ?

2023. ápr. 17. 10:31
 1/9 anonim válasza:
12%
Az semmi. Diplomával jeletkesztem titkár OKJ -re, mert nem akarok a mekibe kikötni
2023. ápr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 ez vagy kamu, vagy nagyon béna vagy. Nincs az a diploma, ami mellé a titkár OKJ(ha egyáltalán van ilyen) bármilyen hasznos tudást adna, növelné a munkaerőpiaci értékedet.

Logisztikai cégnél dolgozok. Van itt bölcsész, angol tanár, építész, közgázos stb végzettségű kolléga. Rengeteg olyan munka van, ahol nem számít milyen végzettséged van, de azért jó, ha van diplomád. Nem tudom elképzelni, hogy bárkit is azért vegyenek ide vagy máshova fel, mert titkár OKJ-t is elvégzett a lómasszőr Bsc mellé.

2023. ápr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
7%
Nem kamu. Nem lehet elhelyezkedni természettudományos diplomával
2023. ápr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Nem, én diploma után dolgozni mentem, nem akarok örökké az iskolapadban rohadni.


Normális életet szeretnék, munkahelyet, családalapítást, ehhez pénz kell, amit munkával tudok megszerezni.

2023. ápr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

#3 attól függ, milyen természettudományos diplomával. Célszerű pl. egyetemi szakválasztás előtt egy keresést végezni az állásportálokon.


Biológusi diplomával pl. nem lehet elhelyezkedni, de vegyész diplomával rengeteg lehetőség van.

2023. ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sok éve jelentkeztem a GDF-re. Két félévet jártam. Egy nagy rakás tárgyat beszámítottak, néhány különbözeti vizsgát előírtak.
2023. ápr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyógyped. diplomával pszichológiára.
2023. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pedagógusi diplomával, pénzügy-számvitelre.
2023. ápr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Agrármérnökkel pszichológiára
2023. ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!