Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » DE-MÉK Élelmiszermérnökire...

DE-MÉK Élelmiszermérnökire jelentkezett valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha van valaki, aki jelentkezett most rá, vagy olyan, aki ott tanul és nem bánná szeretném egy-két kérdés erejéig felvenni vele a kapcsolatot! :)

2023. ápr. 18. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Mìg tanul az ember addig sokan nem bánják az adott szakot ha érdekelte őket, inkább végzés utan szokott ez elő jönni ha wz anyagiak nem az igaziak az adott pályán. Mikor szembesül az ember an150 ezres albi pénzel meg hogy 30 millió egy 50 éves panel. Egyebkent én mernoki teruleten belül az info, villamos, mecha triót ajanlanam csak, max meg a gépész. Tobbi elég középszerű sztem a fizetéseket tekintve.
2023. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nyugodtan írhatsz. (Egy felsőbbéves élelmiszermérnök hallgató)
2023. ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!