Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova éri meg jobban jelentkezn...

Hova éri meg jobban jelentkezni, gyógytornász, vagy élelmiszermérnök szakra?

Figyelt kérdés

2023. febr. 4. 22:15
A kérdező szavazást indított:
Gyógytornász
Élelmiszermérnök
18 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Egyikre sem ez mindkettő egy kalap szar vagy válassz értelmes és piacképes szakot vagy egyből menj a mekibe hasábburgonyát sütögetni, mert úgyis az lesz a vége és mire végeznél az egyetemen már lesz 3 éves szakmai tapasztalatod.
2023. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%

nem értem az emberek ilyen gazdasági helyzetben minek akarnak olyan szakokra menni aminek munkanélküliség lesz a vége...


"Hova ÉRI MEG?"


Mi az hogy megéri? Ezek közül csak akkor éri meg ha nagyon érdekel valamelyik téma ÉS olyan az anyagi helyzeted hogy nem okoz gondot a tartós munkanélküliség

2023. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyogytornaszokbol Dunát lehetne rekeszteni manapság, ugyanakkor azt hogy mekkora szükség van rájuk az állami euben nem tudom sajnos. Mindenképpen allamiban kell dolgozni egy ideig, majd lehet vele maganozni akkor pénz szempontjából már nem lesz probléma.


Elelmiszermernokbol nincs sok, de úgy hallottam nem valami fényes a kilátás a pénz tekintetében, és hogy elég nehéz elhelyezkedni.

2023. febr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!