Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mik a legkeresettebb szakok...

Mik a legkeresettebb szakok amiből hiány van? De NEM szakmunkára gondolok hanem felsőoktatást elvégzés utáni szakmákról : )

Figyelt kérdés
Öm hol is kezdjem... 11.es vagyok közgázt tanulok szakközépben is gőzöm sincs h hova menjek felsőoktatásba/mien szakra? satöbbi...amúgy érdekel amit tanulok de 400 nemtom hány ponttal nem fognak felvenni alkalmazott közgazdaságtanra az biztos :S Amúgy 4,6-4,8as az átlagom ... meg azt se tudom érdemes e emelt szintűt tenni mert biztos h szarul sikerülne... az érettségitől is sz*rok:S:S:S jha és nyelvvizsgát seem fogok tudni szerezni mert ahogy meg pláne gyökér vagyok:/ /// Segítsetek pls =) MIt csináljak? : )
2010. okt. 9. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Tanulj ki egy jó szakmát. Azzal többre mégy,mint ha csak teng-lengsz az egyetemen. A munka nem szégyen!
2010. okt. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvosokból hiány van :)
2010. okt. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fizikus, vegyész...
2010. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

4,5-4,8-as átlaggal mindenképpen jelentkezz felsőoktatásra és ne tanulj szakmát az tanuljon szakmát akinek szín kettes az érettségije.

Mindenképpen olyan szakot válassz felsőoktatásban ami tetszik mert nem mind1 hogy mit dolgozol egész életedben.Én is közgazdasági szakközépbe jártam és nagyon szerettem ennek rendje szerint közgazdasági alapképzésre mentem főiskolára (még mindig folyik)


Amúgy pedig hiány van mérnökökből és orvosokból.


20/F

2010. okt. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Te melyik főiskolára jársz és milyen ott? =)
2010. okt. 11. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!