Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges így felkészülni az...

Lehetséges így felkészülni az őszi érettségire?

Figyelt kérdés

Fejembe vettem egy ötletet, aminek az eredményességéhez ősszel újra kéne érettségiznem közép szinten matematikából és szerezni egy ötöst, minél jobb százalékkal. A helyzet az, hogy sosem voltam jó belőle, egyszer buktam is a középiskolában, de végül nagy nehezen hármas lett az érettségi. Ennek már öt éve és azóta nyilván egy percet sem foglalkoztam vele.

Szerintetek így van esélyem felkészülni rá tanár segítségével?

Mellékesen megjegyzem, hogy jelenleg szakmát tanulok, ami heti 3 napot szokott igénybe venni és emellett nem dolgozok, így akár heti több alkalommal is tudok tanárhoz járni, illetve tanulni.


2023. ápr. 24. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos nem járnék tanárhoz bár én hatalmas matematikus vénával vagyok megáldva. Ott a függvénytáblázat, tele az internet segédanyagokkal, érettségi megoldásokkal....



Www.mateking.hu ezt végignézed meg begyakorlod, függvénytáblázattal simán hozható 95% eredmény, őszig bőven van idő

2023. ápr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Simán van esélyed, matek középszint nem nagy dolog. Matek tanár segítségével olyan ötöst írsz ősszel mint a ház.
2023. ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!