Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Felvi.hu miért szólított...

A Felvi.hu miért szólított fel hiánypótlásra?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy levelet a felvi.hu-tól,a középiskolai bizonyítványommal kapcsolatban szólítottal fel hiánypótlásra, és hogy 5 napon belül töltsem fel. A 9.-es,10.-es és 11.-es bizonyítványomat szkennelve feltöltöttem még februárban, de a 12.-es még nincs meg mert idén érettségizem. Azt írták hogy 5 napon belül töltsem fel, de ha jól tudom július 12.-ig lehet pótolni. Más is kapott ilyet? Szerintetek mit csináljak ezzel?

2023. máj. 16. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Rajtam a nyelvvizsga bizonyítványt keresik.

Még jó, hogy már van diplomám és azzal felvételizek, de nem baj.

Látom vannak gondol.

2023. máj. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, en is kaptam, hogy toltsem fel a 9-10-eset, holott nekem mar van erettsegim, tavaly el is kezdtem jarni egyetemre csak abbahagytam, es mar a pontszamomat is latom.

Es tavaly nem kellett a 9-10-es bizonyitvany. En holnap felhivom oket.

2023. máj. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, jó tudni, hogy valószínűleg nem én rontottam el valamit. Írtam nekik az én szituációmról, azért ha visszaírnak akkor megírom, hátha segít valamit
2023. máj. 16. 22:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Koszonjuk elore is, engem érdekel:)
2023. máj. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

válaszoltak, de nem lettem sokkal okosabb

Tisztelt Jelentkező!


Tájékoztatom, hogy amennyiben a középiskolai bizonyítvány még hiányzó oldala (pl. 12. év végi vagy 13. év végi) nem áll még rendelkezésére, akkor azt a kézhezvételt követően lehetőség szerint késedelem nélkül, de legkésőbb 2023. július 12-ig kell a jelentkezéhez pótlólag csatolni.


A hiánypótlásban szereplő határidő (5 nap) azokra vonatkozik, akik a dokumentummal már rendelkeznek, de azt elmulasztották jelentkezésükhöz csatolni. Aggodalomra tehát nincs ok, amikor kézhez kapta az utolsó év végi bizonyítványt, akkor a gyorsabb feldolgozás érdekében igyekezzen minél hamarabb feltölteni az E-felvételiben, de mindenképpen ügyeljen a végső, 2023. július 12-i határidőre.


A középiskolai bizonyítvány megfelelő oldalai a tanulmányi pontok számításához szükséges, annak számítása azonban nem kötelező.

Amennyiben eddig feltöltött dokumentumánál észleltek problémát, kérjük a Dokumentumok menüpontban szereplő elutasító indok szerint járjon el.

2023. máj. 17. 09:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is írtak, hogy hiányos a középiskola bizonyítvány de nem írták meddig pótoljam
2023. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"de nem lettem sokkal okosabb"

Melyik részét nem érted?

2023. máj. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!