Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt biosz-kémiások, hogy...

Emelt biosz-kémiások, hogy sikerültek az érettségik?

Figyelt kérdés
Milyen pontokra számítotok és hova jelentkeztetek?

2023. máj. 19. 13:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Kémia összeségében jól. 80% körüli írásbelire számítok

A biológia viszont hagyjuk kategória. Az első növényes ábra számomra értelmezhetetlen volt, és volt benne több olyan kérdés amit nem tartok korrektnek. Nem véletlen mondják, hogy az emelt biológiának csak az 50%a tényleges tárgyi tudás ami a tankönyvben le van írva ,többi meg attól függ , ki hogy tudja kispekulálni az összeállítók aktuális agymenéseit. Remelem meglesz 65% , így talán nem úszik az orvosi.. (PTE/SZTE-ÁOK)


Na és neked?:D hogy ment?:D

2023. máj. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Nekem pont fordítva :D

Biosz szerintem meglesz 80% körül, viszont kémiánál örülök ha a 65%-ot elérem, pedig nagyon sokat készültem rá.. :/

De nekem nem is az orvosi a cél, hanem vagy ATE-zoológus vagy ELTE-biológia és ezek talán még egy ilyen eredménnyel is összejönnek. :)

2023. máj. 21. 19:14
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Biosznal 80%ot számoltam az esszé nélkül, tehát az jól szerintem de arra sokat is gyakoroltam meg mindig is imádtam.


Nalam a kémia hagyjuk kategória, 58 pontnál nem számoltam többet, ez az eddigi legrosszabb pedig az összes érettségit kitoltottem, meg az osziket is, szerintem nehéz volt nagyon☹️

2023. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
#3: Szerintem is nagyon nehéz volt a kémia, de azért az 58 pont nem olyan rossz és szóbelivel még bőven tudsz rajta javítani. Neked melyik szak a cél?
2023. máj. 23. 21:33
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen remélem ott csak javitunk és nem rontunk😄

Sote-fok vagy sote-gytk bar utóbbiról félő hogy kibuknek a kémia tudásom miatt, reméljük arra nem kerül sor 😅

2023. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ma írta még a tanárom, hogy megkaptak az emelteket és az emelt bioszom 85 lett végül, az emelt kemiam pedig 65😅

Illetve még a közép matekot és torit tudom, a magyarról semmi hír nálunk

3.es 5.valaszolo voltam

Te tudsz már valamit?

2023. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Wow, az nagyon ügyes, gratulálok! :)

Én kormányhivatalon keresztül jelentkeztem, úgyhogy majd csak hétfőn tudom meg az eredményemeimet.

2023. jún. 1. 14:39
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Koszi!:) nagyon szurkolok neked🥰 írj majd mindenképp, hogy milyen lett!
2023. jún. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 91 lett, de nem értem hogy hogy, mert az esszé nélkül 87 pontot számoltam, szóval lehet rosszul emlékszem, mit hova írtam...


Amúgy nagyon örülök neki, hogy ilyen jó lett, sejtettem, hogy tudok 90 felettit írni, de egészen addig nem hittem el úgy igazán, amíg a megoldókulcsot nem néztem meg. Viszont az bosszant, hogy nem tudom, hol buktam a pontokat.

Majd úgyis látjuk hétfőn mindannyian:)


Kémiából nem érettségiztem.

SOTE gyógytornát írtam be elsőnek.

2023. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
En 80at számoltam esszé nélkül és 85 lett végül szóval ugyanilyen véleményen vagyok😂😂 írtam a tanárnak hogy nem e fényképezi le nekem de azt mondta hogy ők is csak a számokat kapták meg, így igen majd hétfőn meglatjuk:D
2023. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!