Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megbízható, piacképest tudást...

Megbízható, piacképest tudást biztosító webfejlesztő tanfolyam?

Figyelt kérdés

Érdekel a webfejlesztés világa, egyetemre viszont nem lenne munka mellett energiám, illetve egyetemista ismerősök beszámolóiból, nem is igazán releváns skilleket tanulnak (legalább is itt a helyi egyetemen). Így arra gondoltam, hogy egy online tanfolyamot végeznék el, amit munka mellett tudok csinálni, felkészít a valódi elvárásokra amit a szakma igényel és végzettséget biztosít. Viszont nincs semmi támpontom az ilyen tanfolyamokat illetően és mivel nem kifejezetten olcsóak, olyanba szeretném fektetni a pénzem ami valóban megtérül.

Progmasters és Codecool tanfolyamait nézegettem, ezek jöttek szembe velem leginkább, illetve véleményt is ezekről találtam legtöbbet, de kíváncsi vagyok többre is. Első sorban fullstack webfejlesztés érdekelne. Ha esetleg angol nyelvű vagy külföldi oktatási szervezet által elérhető angol nyelven, az sem baj.



2023. máj. 19. 22:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Webfejlesztőkből annyi van mint égen a csillag, pályakezdőként gyakorlatilag lehetetlen elhelyezkedni a válság óta mivel a legtöbb cégnél hiring freeze van ezért 1-1 junior pozícióra beérkezik több száz önéletrajz.


"egyetemre viszont nem lenne munka mellett energiám"


Oké, ezt majd magyarázd el a HR osztályos hölgyeknek, ha több év után egy visszajelzést sem kapsz a jelentkezéseidre, mivel egy multiban kulcsszavak alapján szelektálják az önéletrajzokat - azt nézik hogy: diplomád van-e, nyelvvizsgád van-e, milyen technológiákhoz értesz / referenciamunkád vagy tapasztalatod van-e. Ha ezek nem teljesülnek akkor az önéletrajzod landol a kukában, be sem hívnak szakmai interjúra ahol megmutathatod a tudásodat.

2023. máj. 20. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!