Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 50 évesen be merjek ülni...

50 évesen be merjek ülni nappali tagozatra egyetemen?

Figyelt kérdés
3 év lenne. Addig van egy kis pénzem, amivel kihúznám. Mit gondoltok? A legközelebbi ilyen szak levelezőn nagyon messze van. Nem akarom anyukámat magára hagyni, mert apukám most halt meg. Igen, váltani kell, mert még nincs diplomám, és mindig is nagyon szerettem volna, hogy legyen. Most nincs munkám. Ez a szak pedig érdekel, nekem való.Családom nincs.

#egyetem #nappali #ötvenesen
2023. máj. 26. 08:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretném anyukámat magára hagyni még egy éjszakára sem.
2023. máj. 26. 10:28
 12/18 anonim ***** válasza:
23%
Őszintén? Ha van annyi pénzem, hogy 50 évesen 3 évig tanuljak és ne legyen munkám, a tanulás helyett vállalkozni kezdenék... Semmi értelmét nem látom egy könyvtáros szak elvégzésének, 45 felett pedig erősen csökkennek az ember esélyei a munkaerőpiacon. Az, hogy a 18 évesek kineznek - e onnan, a legutolsó kérdés kb.
2023. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Csatlakozom az elottem szolohoz, ezzel a szakkal 53 evesen sem lenne munkad.... Egyszeruen tul sok ilyen kepzettsegu ember van az orszagban. Raadasul keves a fizetes is.

Gondolkozz valami mas, hasznosabb tanulasan.

Mondjuk en 50es eveimben nem szeretnek tesiorara jarni a 19-20 evesekkel...

Nemetul tudsz?

2023. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Alapfokom van németből. Fejleszteni kellene szerinted?

Rám ismertél esetleg valamiből, hogy ezt kérdezed?

2023. máj. 27. 06:12
 15/18 anonim ***** válasza:
80%

Én nem mennék nappalira. Már 23 évesen túl korosnak éreztem magamat egy bölcsész szakon a 18-19 évesekhez képest, meg is viselt és ott is hagytam 2 héten belül.

Viszont a jogot levelezőn végeztem és ott tök jó volt, hogy 20-50 éves korig gyakorlatilag bármilyen korú hallgatótárssal lehetett találkozni. Szerintem 25 felett kizárólag a levelezőnek van értelme, esetleg 1-1 közgazdász mesterképzés jöhet szóba nappalin, amit mások is munka mellett végeznek.

2023. máj. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Mire végzel akkor is van, meg 10-12 ev amit dolgozhatsz benne, pont az az időszak amikor egyre nehezebb tolerálja az ember a fizikai munkát. Ha netán változik a nyugdij kórhatár akkor lehet még több is. Szoval sztem maga a tanulás megeri. Szamomra viszont inkább maga a szak az ami erősen kérdéses.
2023. máj. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértelek, és sajnálom ami történt!

Ha így látod jónak, akkor ne foglalkozz senkivel! Csináld! Sok sikert!

2023. máj. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a további válaszokat is!

Megvárom a pótfelvételit,és azután döntök.

2023. jún. 1. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!