Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az egyetem felróhat bármit...

Az egyetem felróhat bármit is, ha nem mentem el regisztrálni magam? Akkor ugye nem számítok egyetemistának, nem vagyok benne a rendszerben, és jövőre is felvételizhetek?

Figyelt kérdés
Olyan helyről van szó, amit sokadiknak jelöltem, és csak oda vettek fel, de utólag rájöttem, hogy totálisan felesleges, inkább otthon tanulok nyelvet és dolgozom helyette egy évet. Most kerestek az egyetemről, nem tudom, miért, mert nem volt bekapcsolva a telefonom, és csak azt jelezte, hogy volt egy nem fogadottam. Mit akarhatnak?
2010. okt. 11. 11:07
 1/3 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Nem lett volna sokkal egyszerűbb szólni nekik hogy mi a helyzet???

És még te kérdezed, hogy vajon mit akarhatnak?

Jogilag nem érhet hátrány, csak nem értelek.

2010. okt. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, tippelek, de esetleg meg akarták kérdezni, óhajtasz-e elfáradni az egyetemre, vagy odaadhatják-e a helyet (ha még lehet) valakinek, akinek viszont sokat jelentett volna... Szólhattál volna valakinek legalább telefonon, hogy ne számoljanak veled.
2010. okt. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

a hallgatói jogviszony a beiratkozással jön létre. ha te nem iratkoztál be, akkor nem vagy egyetemista, az sulinak semmi köze hozzád.

de baromi intelligens gyerek lehetsz, ha ezt nem tudtad a jelentkezéskor felmérni, lehet valakit miattad nem vettek fel arra a szakra. ráadásul az iskolát is megfosztottad, a te érted kapható fejpénztől...

2010. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!