Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet e olyat csinálni, hogy...

Lehet e olyat csinálni, hogy állami támogatásra felvételt nyert helyemet átszeretném soroltatni önköltségesre azért hogy egy másik képzésére megmaradjanak az állami féléveim?

Figyelt kérdés
Még nem kezdtem meg az állami képzést és mielőtt bejelentkezek kérvenyezhetem -e szerintetek az önköltséges képzést az állami helyet ? Csinált már ilyet valaki?

2023. jún. 1. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom sorrendmódosításig lehet hozzáadni a költségtérítéses verzóját és sorrendet is cserélhetsz, visszavonhatod a jelentkezést államin.
2023. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így igaz, július 12-ig még fel tudod venni a megjelölt államis képzések önköltséges párját.
2023. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi csak engem már régebben felvettek, és be is iratkoztam és államira vettek fel, de még mielőtt elkezdeném a félévet szeretnék önköltséges lenni. Eddig egy évet passzívon voltam.
2023. jún. 1. 18:49
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezesetben szerintem írj a TO-nak. Valószínűleg meg fogják engedni, hogy átmenj önköltségesre, csak több lesz vele a papírmunka mintha most felvételiznél.
2023. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!