Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék magasépítő technikus...

Szeretnék magasépítő technikusi kepzesre beiratkozni. Viszonylag regen erettsegiztem mar es azota nem tudom hogy mennek a dolgok a mostani oktatasi rendszerben. ???

Figyelt kérdés

Ugy irjak a honlapokok, hogy 2 ev az en esetemben a kepzes (estire mennek) es az elso ev vege utan van gyakorlat; 160 ora.

Az a kerdesem, hogy ezt mas hogy oldja meg vagy hogy szokott ez lenni? Nekem most szuletett nemreg kisbabam, vagy szeptembertol vagy kovetkezo ev szeptemberetol szeretnek beiratkozni, hogy el tudjam vegezni mig a babaval vagyok itthon. Viszont, ha kozben nyaron gyakorlatra kell menni arra en kisbaba mellol nem nagyon tudnek.

Anno erettsegi utan szakmat tanultam es akkor ugy volt, hogy nyaron szinten gyakorlatra kellett jarni, rendesen heti 5 napot napi 8 orat. Akkor rendben volt mert fiatal voltam nem volt semmi egyeb dolgom, de most kisbaba mellett azt nem tudnam. Az sem opcio, hogy akkor kezdjem mikor a pici oviba megy, mert szeretnenk ket eves kora utan neki testvert.

Van valaki aki hasonlo cipoben van esetleg? Hogy oldottatok meg az ilyesmit?



2023. jún. 4. 21:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sokan jarnak levelezos kepzesen egyetemre, ott is altalaban van gyakorlat ugy tudom. Ti hogy csinaljatok?
2023. jún. 4. 21:56
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak a legutolsó kérdésedre tudok válaszolni, mivel levelezőn jártam felsőoktatásba. Nekünk csak 2 hét gyakorlatot kellett igazolnunk. Telt rá sima szabadságból, mivel akkor már nem volt sok előadásunk.

Amúgy a gyerek apja és a nagyszülők nem tudnák beosztani egymás közt azt az 1 hónapot? Gyakorlat nem az első félévben van, addigra már nem lesz olyan picike, hogy senkivel ne lehetne otthonhagyni.

2023. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!