Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri villanyszerelőnek tanulni?

Megéri villanyszerelőnek tanulni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben foglalkoztat, hogy kellene tanuljak valami szakmát is, mert a diplomámmal végezhető munka annyira nem köt le, illetve fizetésben sem kielégítő.

Valamiért a villanyszerelői képzés fogott meg, az tűnik számomra érdekesnek. Azonban annyira nem ismerem a területet, hogy bérezés szempontjából mennyire jó, illetve, hogy mennyire keresettek a jó villanyszerelők. Egy két ismerősömtől hallottam, hogy kezd telítődni a piac, mert mindenki villanyszerelőnek tanul. Nem tudom ez mennyire helytálló információ.

Nektek mik a tapasztalataitok? Ha szeretnék jó életszínvonalat és normális fizetést, amiért hajlandó vagyok tenni is, akkor a villanyszerelő szakma jó választás lehet?

Köszönöm!


2023. jún. 9. 10:49
 1/3 anonim válasza:
Ha nem írtózol a fizikai munkától, akkor az érintésvédelmi szakvizsgával együtt javasolom.
2023. jún. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vigyázni kell ezzel a szakmával, nagy odafigyelést igényel. De hogy nem üti fel a fejét a családodban az éhínség, az is biztos. Hosszútávú, jól fizető, megbecsült szakma. Rájuk még jó sokáig szükség lesz.
2023. jún. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne! Kb amikor amikor beindult a CSOK akkor megérte, mostmár nem. Van elég villanyszerelő. Nyilván ha nem akarsz itthon dolgozni akkor érdemes. Pont erre a szakmára repültek rá sokan és tették le gyorstalpalón felnőttképzésben.
2023. jún. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!