Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdálkodás és menedzsment...

Gazdálkodás és menedzsment szakon mennyire durva a matek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Föciből és nyelvből (angol vagy német) emelteznék, viszont a matekot csak középszinten tanulom. És sajnos úgy érzem, hiába vagyok belőle 5-ös, az emelt szinttel lehet kicsit küszködnék. Akkor egyáltalán nem nekem való ez a szak?

Egyébként elsősorban a Corvinusra lennék kíváncsi, főleg odajárók tapasztalata érdekelne:)

Előre is köszi ha válaszolsz<3



2023. jún. 14. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Középszintű matek ötössel teljesíthető.
2023. jún. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Közép 5-össel is simán mehet. Az egyetemi mateknál az az egyik fontos dolog, hogy folyamatosan tanuld, sok-sok gyakorló feladattal. Érdemes lehet akár magántanárhoz is járni, biztos, ami biztos alapon. Én pl. magántanár is vagyok és rendszeresen szoktam felkészíteni közgazdász diákokat egyetemi matekból.
2023. jún. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már 3-as matekost is átmenni ezen (magántanárral). Nem egy bonyolult anyag, csak időt kell rá szánni. Bőven elég egy közép 5-ös szint ahhoz, hogy kényelmesen megcsináld.
2023. jún. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hú ez teljesen meglepett, köszi a gyors válaszokat!
2023. jún. 14. 17:25
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Elég nehéz, nekem legalábbis az. Rengeteget készültem rá, de nem lett meg, de nálunk a levelezőn rengetegen kaptak egyest. Pedig én sokat készültem, volt is pár dolog, anit megértettem, aztán a feladatsorban más dolgok voltak benne. Nem könnyű a kettest sem összehozni, én jövőre elmegyek különtanárhoz, úgy talán menni fog.

Persze egy jó matekosnak biztos lazán menne ez, én sosem voltam az.

2023. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én is kérdeznék ha nem gond c: az itt valászolók közül mindenki a Corvinusra érti amit írt vagy általánosságban beszél? van egyetemek között a matek nehézségében? pl egy BME lehet könnyebb mint a Corvinus? esetleg ELTE?
2023. júl. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a BME-n és az ELTE-n is nehezebb / több a matek, mint a corvón.
2023. júl. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia, írtam üzit
2023. szept. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!