Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2023-ban újpesti Bródy Imre...

2023-ban újpesti Bródy Imre Gimnáziumba hány ponttal vették fel a legutolsót? Hány pontot értél el az írásbeli felvételin?

Figyelt kérdés
Még mindig "gyenge" gimnáziumnak számít? Pár évvel ezelőtti bejegyzésekben ezt írták róla.

2023. jún. 16. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

A három évvel ezelőtti pontszám nem lenne releváns válasz. (hármas általános iskolás tanuló tanuló 17 pontos matek és 29 pontos magyar) A pontszám évről évre változik a feladatsor nehézségétől és a diákok hozott pontjaitól függően.


A média és a drámaosztályok egy picit jobbak. Ide nem kell nagy teljesítmény hogy bejuss. Újpest egyik leggyengébb gimije. Nem agysebészek járnak oda.


Van egy UTE osztály és egy sportosztály. Ide minden hülyét felvesznek. Bőven elég ha a nyolcadikos bizonyítványodban minden kettes. Van olyan diákok is akit úgy vettek fel a sportosztályba hogy nyolcadikban augusztusban pótvizsgázott.

2023. jún. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Szerintem a gimnázium az évek során folyamatosan fejlődött. Az elmúlt évek véleményei, amelyek itt összegyűltek, már abszolút nem relevánsak, hiszen az egész tanári kar kicserélődött. Amikor én jelentkeztem, szkpetikusan álltam az iskolához, az elején nem érzetem jól magamat, de az évek során ez változott. Az egész légkör családias, szinte minden tanárral meg lehet találni a közös pontot. Nemrég végeztem média tagozatosként, az osztályom felét fel is vették egyetemre.:)

Média tagozatról: A média-videós-fotós tanárok nagyon jó fejek, szakmai tudásukat maximálisan átadják. A diákokra mindig figyelnek, ismernek minden egyes diákot, így viszonylag közvetlen a hangulat. Ha bármi probléma adódik - akár tananyagon kívűl - rájuk mindig számíthatsz. Ők segítenek felkészíteni az egytemi tanulmányokra is.

márc. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!