Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Budapesti Petőfi Sándor...

A Budapesti Petőfi Sándor Gimnáziumba van esélyem 4,28-as átlaggal amiből két tantárgy hármas, és kb 65 pontos írásbelivel?

Figyelt kérdés

2022. júl. 9. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van
2022. júl. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. A haladó angol-kezdő francia nyekes tagozaton szokott a legmagasabb lenni a felvételi ponthatár, ott szerintem határeset lenne ez az eredmény. A többi tagozatra szerintem felvennének, ha a szóbelid is jól sikerül.
2022. júl. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. júl. 15. 09:13
 4/5 anonim válasza:
Van esélyed bejutni de ne menj oda. Én Petőfis vagyok és nagyon megbántam ,hogy idejöttem. A tanárok nagyon rosszak a közösség még rosszabb.A színvonal gyenge.Ha jót akarsz magadnak akkor ne gyere ide.Én sulit fogok váltani mert ez így kibírhatatlan. De komolyan mondom ha nem akarsz szenvedni akkor ne gyere ide
2022. júl. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsóhoz kapcsolódnék! Teljes mértékben igaza van, én ugyan végigjártam, de örülök, hogy vége... Az oktatás színvonala egyre minősíthetetlenebb, a közösségi élet is egy nagy nulla.
2022. aug. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!