Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen ülő munkás tovább...

Milyen ülő munkás tovább képzést ajánlanátok egy 23 éves izületi beteg, különc embernek?

Figyelt kérdés

Különc alatt azt értem, hogy transznemű vagyok (nőből férfi) de ennek semmi nyoma nincs csak papíron látszik, illetve tetovált piercinges vagyok. Viszont sajnos izületi kopásom van már szinte mindenhol meg jó pár öröklött ortopédiai betegségem és nem bírok állni.

Amiben jó vagyok:

Informatika mind hardware mind szoftveres rész, művészeti dolgok (akár gépen photoshop)

Nagyon érdeklődök mindenféle betegség iránt de sajnos az orvosi valószínüleg kizárt matematika érettségi alól való felmentés miatt.



2023. jún. 20. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
UX/UI designer, webes front-end designer, grafikus
2023. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legyél: orvosi laboratóriumi analitikus
2023. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

#2: Persze, majd matek felmentéssel analitikus lesz.. xD


Kérdező: Nem túl lényeges információ, hogy ízületi kopásod van, meg transznemű vagy, azt sokkal fontosabb lett volna kiemelned, hogy minden matekos irány kuka. Így nem túl sok lehetőséged marad, mert az informatikás szakokhoz is kell a matek. Én is valamilyen designer vagy grafikus irányt tudok elképzelni.

2023. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1,#2 Koszonom az otleteket.


#3 Azert emeltem ki ezeket mert ulo munkat szeretnek mindenkepp illetve olyan helyet ahol elfogadnak, mert vegezhetek akar birokent is ha nem vesznek fel a tetovalasaim vagy indetitasom miatt. :/

2023. jún. 20. 16:38
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

Az identitás az itthon sajnos probléma még. Bár a fiatalabbak és tanultak körében nem lesz vele gondod.

A tetkó+piercing az viszont nem professzionális. Persze mindenkinek egyéni véleménye hogy viszonyul hozzá, de az értelmiségi munkakörökben, a tipikus white collared munkáknál nem szeretik. Ha elfedhető a tetoválás, akkor viszont senki egy szót nem szól.


Így, hogy matekból fel vagy mentve, a grafikus jó lehet. De végső soron front endes webfejlesztő is lehetsz, mert ahhoz nem igen kell matek a négy alapműveleten kívül.

Pro tip: mindenféle állami szektort próbálj jó messzire elkerülni.

2023. jún. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Senkit nem érdekel, hogy transznemű vagy jó értelemben. Ezt ne is hangoztasd, ha nem látszik. Ember, az ember, ennyi.

Vannak informatikai képzések egyetemen, illetve technikusin is, nézegess valami ilyesmit, ha ez érdekel.

De van egy oldal ami felsorolja az összes tanulható szakmát, böngészd át azt, illetve felvin fent van az összes szak is körönként.

2023. jún. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!