Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért néznek különcnek azért...

Miért néznek különcnek azért mert nem kollégiumban lakom?

Figyelt kérdés
Mióta egyetemre járok, a barátaim, folyton azt mondják, hogy különc vagyok, mert Autóval járok be minden reggel, nem iszok alkoholt, és nem járok bulizni. Szerintem az Egyetem arra való, hogy tanuljak, és megalapozzam a jövőmet. "különc" vagy "koravén" vagyok?

2020. júl. 28. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Most tanulsz nyáron?
2020. júl. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, értelemszerűen.
2020. júl. 28. 23:49
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

A szaktársaim kb. fele helyi (értsd: kb. 50 km-en belül él), tehát ugyanúgy, mint Te, jönnek reggel autóval/tömegközlekedéssel.

A maradék 50%-ból 15-20% albérletben él, 5% saját lakást kapott, maradt megközelítőleg 25-30% kollégista.

Furcsa lenne, ha a kisebbség nézné ki a többséget.

2020. júl. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem a koleszról szól, hanem arról hogy nem iszol és nem jársz bulizni. Tehát úgymond a tanulmányi dolgokon kívül nem igazán töltesz velük időt a szabadidődből, ami azt az üzenetet küldi feléjük, hogy nem fontosak számodra.
2020. júl. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem fontosak, de én nem tudok feloldódni egy társaságban!
2020. júl. 29. 09:57
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Ebben segít az alkohol....
2020. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bármennyire is furcsa, nekem nem oldja fel...
2020. júl. 29. 11:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem iszok és még egy családi vendégségben is min. 20 perc megemlékezést kell tartani arról, hogy miért nem iszok, miért nem szeretem és miért nem kóstolom meg. Ilyenek az emberek, nem értik meg, ha valaki nem olyan, mint ők.
2020. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!