Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Logisztikai mernok Bsc utan...

Logisztikai mernok Bsc utan milyen Msc eri meg?

Figyelt kérdés
Log.mernoki Bsc-n vagyok, es ut kozben jottem ra, hogy erdekel a villamossagi irany. Uzemen beluli automatizalas is nagyon erdekelne, ez kapcsolodik is a log.mernoki palyahoz. Ahhoz, hogy ezeket az automatizalasi ismereteket megszerezzem, milyen Msc-re kellene mennem? Elvileg a logisztikai mernoki Msc-n is lehet ilyet tanulni, de eleg felszinesen. Villamosmernoki msc-re nagyon sok nem log.mernoki tantervben szereplo villamossagi targyat kellene kulon megcsinalnom. Megeri? Lehetseges? Esetleg ezektol fuggetlenul milyen Msc-re lenne erdemes menni? Log.mernoki Msc jo valasztas? Barmi amit gondoltok es jo valasztasnak tartotok kerlek irjatok le. Koszi a valaszokat.

2023. jún. 24. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy valamilyen gazdasági szakra (pénzügy, műszaki menedzser vagy MBA), vagy valamilyen adatelemzősre.
2023. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindenképp valami mérnöki szakot szeretnék. Ezt elfelejtettem. De kőszönöm.
2023. jún. 24. 17:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát az biztos, hogy ami felkeltette az érdeklődésedet az keresettebb vonal mint pusztán a logisztika. Mechatronikai mérnök msc felé kacsingatnek a helyedben. Mondjuk nem ártana mechatros bsc tárgyakat is felvenned párat mar most, hogy a bemeneteli követelmények meglegyenek. Legalabbis én így csinálnám. Szoktak engedni, hogy a hallgatók mas szak tárgyaibol is vegyenek fel ha érdekli őket a téma

. Mondjuk lehet kervenyezni kell.

2023. jún. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen a mechatronika is erdekelne egyebkent, de egy dolgot nem ertek. Msc felvetelihez fel van sorolva a jarmumernok es a kozlekedesmernok, de a logisztikai merbok soha nincs. Ez azt jelenti, hogy logisztikai mernokirol nem lehet oda menni, vagy a kozlekedesmernokben benne van a logisztikai mernok is?
2023. jún. 25. 13:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Alap esetben sztem azokat sorolják fel akiknek van annyi kreditjuk az elváltozás területről hogy a bemeneti követelményeknek megfeleljenek. Lehet ha 3-4 targyat hallgatsz át bsc közben akkor már te is jo lehetsz. Vagy csak nem ismerik a logisztikai mérnök képzést.
2023. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom, majd akkor utanakerdezek ezeknek a dolgoknak esetleg bent.
2023. jún. 25. 13:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezt a mérnök fixációt. Mi akarsz lenni? Mivel akarsz foglalkozni? Voltál valahol gyakornok? Milyen terület érdekel? Én ezt dönteném el, mielőtt mindenféle random mesterszakokra jelentkeznék.
2023. jún. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az oka a mernoki palya fixaciojanak az, hogy engem az alkotas, tervezes erdekel, emellett erdekel a villamossag, gepeszet csak sajnos felvetelikor ezt meg nem tudtam, es ezert jelentkeztem egy lajtibb mernoki szakra. A gazdasagi palya pl. nagyon messze all tolem, en nem szeretnek penzzel illetve a hozza tartozo dolgokkal foglalkozni. Es nem random mesterszakra jelentkeznek, jol at fogom gondolni, de meg csak a masodik felevemnel vagyok, es szeretnem a kovetkezo szemesztereket ugy tervezni, hogy majd a valasztott irany altal igenyelt kovetelmenyeket teljesitsem a tanulmanyaim soran.
2023. jún. 25. 13:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Jo a terv, bsc alatt hallgass át annyi mindent amit lehet. Legalabb nem teljesen felesleges választható tárgyakat csinálsz meg.. járj utána a pontos bemeneti követelményeknek és onnan potolj át minél többet.
2023. okt. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!