Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közlekedésmérnök szak nehézség?

Közlekedésmérnök szak nehézség?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdek közlekedésmérnökin (BME) és jó lenne tudni, milyen a lemorzsolódás, illetve hányan tudják tartani a mintatantervet?

2023. jún. 25. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Szia. En log.mernokin vagyok, elso felevekben ugyanaz a tantervunk a kozlekesekkel. 2. felevemet fejeztem most be, minden a szorgalmon es az elkotelezettsegen mulik. Ha becsuletesen csinalod es tanulsz akkor nagy problema nem lesz, bar lesznek hosszabb ejszakaid;). Sok sikert!
2023. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Az egyik legkönnyebb és egyben legfsleslegesebb a mérnöki képzések közül. Nem elvégezni a nehéz hanem ezzel normálisan fizető munkát találni.
2023. jún. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
2: hát a bmen a jármű mérnök a kozlekbol agazik ki nem kulon szak. Avval azert már jobbak wz esélyek. A kozlek egyéb ágai sztem sem a legjobban megbecsultek.
2023. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Közlekedésmérnökivel tényleg nehéz jól fizető munkát találni, mehetsz vele állami cégekhez (pl. MÁV) vagy kormányhivatalokba útügyi ügyintézőnek
2023. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
4: sokra sztem sem jó ez a szak sajat tapasztalatom szerint
2023. jún. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg az elejen menj at logra vagy jarmumernokire, mindkettovel jobban jarsz.
2023. jún. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom
2023. júl. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom itt a MÁVnál vagyok és több társam valamint a Volánbusznál kb 240 nettót keresünk több év gyakorlattal. Keleten még elmegy ez a fizu, Pesten gyakorlatilag éhenhalás.
2023. júl. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!